ABC Hurtownia Odzieży używanej Białystok

ABC Największa Hurtownia Odzieży Używanej w Białymstoku

Firma od 25 lat zajmuje się sprowadzaniem, sortowaniem i sprzedażą odzieży używanej z Anglii, Irlandii Niemiec, Szkocji i Belgii. Jesteśmy największą na podlasiu hurtownią odzieży używanej. Dzięki bezpośredniemu sprowadzaniu odzieży używanej z ww krajów jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze na rynku ceny (jesteśmy hurtownią o zasięgu krajowym, sprzedajemy też za granicę - na rynek wschodni: Białoruś, Rosja, Litwa, Ukraina).

Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie. Dzięki naszej solidności, rytmice dostaw oraz nie prowadzeniu własnej sieci detalicznej, zyskaliśmy duże zaufanie naszych dotychczasowych Klientów.

Sprzedajemy towar najwyższej jakości - używaną odzież niesortowaną (mix) ze zbiórek, door to door, kontenerów oraz zbiórek charytatywnych znanych fundacji.

Nasza Firma ABC Odzież Użwana Białystok - to specjalista w sprowadzaniu i sortowaniu odzieży używanej. Posiadamy w ofercie odzież znanych i popularnych marek oraz używaną odzież sortowaną tematycznie, np. sortowana odzież ciążowa dla kobiet, odzież dziecięca, sportowa, czy wojskowa.
Dlaczego warto rozpocząć współpracę z naszą hurtownią odzieży?

  • Prowadzimy ciągłą sprzedaż towaru, stałym Klientom udzielamy rabatów
  • Oferujemy zakup na miejscu lub dostawę do Klienta na terenie całego kraju
  • Na życzenie Klienta informujemy o nowych dostawach
  • Informacji o cenach udzielamy telefonicznie
  • Umożliwiamy zakup odzieży używanej bez ograniczeń ilościowych

Zapraszamy do współpracy

zespół ABC Hurtownia Odzieży Używanej Białystok